Hypoteční banka - Půjčky pro nezaměstnané


Hypoteční banka


Hypoteční banka

Zkrátit si cestu domů, jak říká slogan této Hypoteční banky, a.s., si můžete díky široké nabídce produktů zaměřených na financování bydlení všeho druhu. Banka vznikla v roce 1991 a od té doby prošla specializací na hypoteční úvěry a stala se vlastníkem ČSOB, a.s. Specializace se vyplatila a banka je již dva roky vedoucí institucí na hypotečním trhu.Hypotéky


Hypotéky banka rozděluje podle jejich účelů tzn. na byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, dům apod. a procentuálního financování, které většinou tvoří 70, 80 nebo 100%. Dále je možno čerpat hypotéku i na rekonstrukci nebo přestavbu nemovitosti.


Nebývalou výhodou hypoték jsou volitelné parametry. Banka tak nabízí hypotéku bez doložení příjmů, bez poplatků nebo zpětně.


Poskytované služby zahrnují garanci úrokové sazby, odhad nemovitosti, pojištění hypotéky a mnoho dalších výhodných nabídek, které byste u jiných bank těžko hledali. Samozřejmostí je poskytnutí všech služeb kromě fyzických osob i podnikatelům. Úroková sazba je už od 4,69% p.a. dle doby splácení.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Salaty