Profi Credit - Půjčky pro nezaměstnané


Profi Credit


Profi Credit

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. dříve známá pod jménem Profireal a.s. byla založena v roce 1994. Její doménou byl obchod s nemovitostmi, ale od roku 2000 se zaměřuje výhradně na služby ve finanční sféře. Firma je součástí skupiny Profireal Group. Půjčky jsou poskytovány firmám i nepodnikajícím osobám. Kromě klasických úvěrů poskytuje firma i možnost konsolidace půjček.


Produkty společnosti


Zaměstnanecký úvěr je primárně určen pro osoby s pravidelným příjmem, ať už se jedná o plat, důchod nebo mateřskou. Tento úvěr není účelově vázán a jeho doba splatnosti je až 4 roky. Bez ručitele lze zažádat až o 130 000Kč, s ručitelem činí maximální částka 166 000Kč


Pro drobné podnikatele Profi Credit nabízí Živnostenskou půjčku. Úvěr je uzavírán bez dokládání majetku. Je vyžadováno, aby živnostník neměl dluhy vůči státu. Částka, na kterou lze úvěr uzavřít je až 186 000Kč bez ručitele, s ručitelem lze pak dosáhnout půjčky až 250 000Kč.


Pro větší podnikatele a firmy lze využít Podnikatelskou půjčku, která je však již podmíněna zástavou majetku, který je také jediným limitem výše půjčky. I tato půjčka je neúčelová a posouzení žádosti o tuto půjčku je zdarma. Dluh vůči státu není překážkou. Splatnost se pohybuje od 1 měsíce do 4 let.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Salaty