Půjčky na směnku bez poplatku předem - Půjčky pro nezaměstnané


Půjčky na směnku bez poplatku předem


Půjčky na směnku bez poplatku předem

Platit poplatky předem je už u většiny půjček na našem trhu tabu. Stále se však tyto poplatky drží u půjček, které jsou poskytovány žadatelům, kteří nechtějí nebo nemůžou žádat o půjčku z důvodu zápisu v registru dlužníků nebo neprokazatelné výše příjmů. Jedná se zejména o půjčky na směnku.


Platit jakékoliv poplatky předem se stává velmi nevýhodné hlavně u nedůvěryhodných nebo neprověřených společností, u kterých hrozí, že poplatek předem přijmou, ale nadále se od Vás distancují a vy nejen, že nedostanete půjčku, ale ještě přijdete o pěknou řádku tisíc za nic. Je dobré si tedy o firmě, u které si chcete půjčit zjistit co nejvíce referencí a informací. I tak je být ostražitý, co se týče poplatky předem nutnost.


Půjčka na směnku bez poplatku předem je však čím dál častější, je to tedy další z rychlých a snadných půjček, protože směnka je velmi cenný, ale nijak složitý doklad. Je však dobré vědět, že i dlužník i věřitel mají v případě nějakých nesrovnalostí možnost obrátit se na soud. Proto je velmi důležité, aby směnka byla řádně sepsána a obsahovala všechny potřebné údaje.


Získáním půjčky na směnku bez poplatku předem si však i tak moc neulehčíte, protože poplatek, který byste zaplatili za vyřízení půjčky a sepsání směnky, je často nebankovními společnostmi zahrnut do úroků, které platíte spolu s měsíčními splátkami. Firmy totiž samozřejmě nechtějí o své peníze přijít, a tak místo poplatků zvýší celkový úrok.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Salaty